Okayo WT-300D

W 2023 roku premierę miała nowa cyfrowa generacja modelu z serii „300” – Okayo WT-300D (Digital).

Dzięki przejściu na cyfrową transmisję możemy nie tylko zaproponować korzystniejszą cenę, ale przede wszystkim nową funkcję zdalnej zmiany kanału w odbiornikach. Ponadto odbiorniki Okayo WT-300 D wyposażono w system HAC (Hearing Aid Compatible) co czyni je przyjaznymi dla osób korzystających z aparatów słuchowych.

Aż 25 grup może być jednocześnie oprowadzanych na osobnych kanałach w tym samym ograniczonym miejscu (w modelu analogowym – do 10). Oznacza to, że prawdopodobieństwo zakłóceń spowodowanych przez inne grupy z tym samym modelem w popularnych turystycznych miejscach jest jeszcze mniejsze.

Okayo WT-300D posiada znany już – bardzo dobry zasięg oraz jeszcze dłuższy czas pracy niż posiadał jego analogowy straszy brat. Na jednym ładowaniu/zmianie baterii odbiornik będzie działał powyżej 35 godzin, czyli o 10 godzin więcej.

Choć wcześniejsze analogowe nadajniki i odbiorniki nie są kompatybilne z cyfrowymi, wszystkie dotychczasowe akcesoria (w tym ładowarki Okayo HDC-300) współpracują z nowym modelem Okayo WT-300D.