Okayo AT-100

Audioprzewodnik Okayo AT-100Okayo AT-100 będzie idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie ze względu na rozmiar placówki i ruch zwiedzających potrzebny jest prosty, ekonomiczny system audioguide. Audioprzewodnik marki Okayo zapewni niezawodność użytkowania, klarowność obsługi i wysoką jakość odtwarzanego materiału.

To podstawowy model systemu audioguide umożliwiający uruchamianie audycji w żądanym miejscu poprzez wybranie jej kodu na klawiaturze urządzenia.

Okayo AT-100System Okayo AT-100 składa się z 2 rodzajów elementów: odtwarzaczy audioguide oraz ładowarki na 10 sztuk urządzeń lub ładowarki na 10 sztuk urządzeń z opcją transmisji USB (do ładowania audycji z komputera do urządzeń i zarządzania wersjami językowymi).

Odtwarzacz Okayo AT-100 jest bardzo lekki i poręczny. Posiada wbudowany głośnik, dlatego można go używać także bez dodatkowych słuchawek. AT-100 posiada aż 2 gniazda (3,5) słuchawkowe i regulację głośności.

Okayo AT-100 zasilany jest z 2 akumulatorów AA, które można ładować dzięki specjalnej ładowarce, oczywiście bez wyjmowania ich z urządzenia. Na w pełni naładowanych akumulatorach odtwarzacz może działać nawet 11 godzin.

Okayo AT-100 może obsłużyć do 32 wersji językowych i 2000 minut nagrań w jakości płyty kompaktowej. Dostępny także z ładowarką szufladową na 50 sztuk lub kufrem transportowym na 50 sztuk odtwarzaczy.

Wszystko zaczyna się od historii…

Nie posiadają Państwo audycji audioguide? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nie tylko doradzimy w wyborze sprzętu, ale także zaplanujemy wspólnie z Państwem cały proces tworzenia ciekawego systemu audioguide, doradzimy jak pisać teksty audycji, aby słuchający je nie chcieli używać przycisku STOP, przetłumaczymy na języki obce, dobierzemy lektorów i nagramy audycje w jednym z kilku najnowocześniejszych studiów radiowych w Polsce!

Razem możemy zrobić system zwiedzania z audioguide w Państwa placówce, który będzie chwalony i opisywany w mediach!