Okayo AT-200

Audioguide Okayo AT-200Już teraz, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, zwiedzanie z audioguide w Państwa placówce może odbywać się bez angażowania gości w manualną obsługę urządzeń czy wnikliwe studiowanie planów i list audycji. Dzięki AT-200 zwiedzający może skupić się jedynie na eksponatach i słuchanej historii.

Podobnie jak AT-100 również i AT-200 posiada możliwość manualnego uruchamiania audycji poprzez wybranie jej numeru z podświetlanej klawiatury urządzenia. Konstruktorzy na tym jednak nie poprzestali oferując kilka dodatkowych możliwości automatycznego lub pół-automatycznego włączania audycji:

  • poprzez podczerwień: urządzenie nakierowane na marker IR umiejscowiony przy eksponacie uruchamia odtwarzanie audycji, zasięg do 10 metrów,
  • poprzez skaner RFID: zwiedzający zbliża urządzenie do tabliczki znamionowej eksponatu na której umiejscowiony jest marker RFID powodując uruchomienie audycji, zasięg – 10 cm,
  • audycja uruchamia się automatycznie w promieniu do 20 m od markera RF (fale radiowe),
  • audycja uruchamia się automatycznie w zakresie zdefiniowanych koordynat GPS.

W zależności od potrzeb oferujemy następujące konfiguracje urządzeń:

  • IR
  • IR+RFID
  • IR+RF
  • IR+GPS

AT-200 wyposażony jest ponadto w wyświetlacz OLED dzięki któremu Państwa audycje mogą zostać wzbogacone o kolorowe slajdy.Dzięki podświetlanej klawiaturze AT-200 może być wygodnie i bez przeszkód używany na ekspozycjach z umiarkowanym oświetleniem.

Podobnie jak w modelu AT-100 urządzenie posiada 2 gniazda słuchawkowe, a także możliwość odtwarzania przez wbudowany głośnik.

AT-200 posiada programowalny przycisk „i” dający możliwość dostępu do informacji zdefiniowanych przez administratora systemu, jak np. informacje o autorze ekspozycji, godziny otwarcia, wydarzenia.

AT-200 posiada także funkcję alarmu przypominającego o konieczności zwrotu urządzenia przed opuszczeniem ekspozycji.

System współpracuje z ładowarkami na 10 i 20 sztuk urządzeń oraz stacją do transmisji i zarządzania kontentem wielojęzycznym.

Reasumując, inwestując w system Okayo AT-200 dajecie Państwo swoim gościom możliwość przeżycia wyjątkowych wrażeń podczas niczym nie zakłóconego zwiedzania Państwa ekspozycji – bez zbędnych numerków, bez dekoncentrowania uwagi, po prostu komfortowo i na najwyższym poziomie.

Wszystko zaczyna się od historii…

Nie posiadają Państwo audycji audioguide? Nie jesteście pewni od czego zacząć? Skontaktujcie się z naszą firmą. Nie tylko doradzimy w wyborze sprzętu, ale także zaplanujemy wspólnie z Państwem cały proces tworzenia ciekawego systemu audioguide, doradzimy jak pisać teksty audycji, aby słuchający je nie chcieli używać przycisku STOP, przetłumaczymy na języki obce i wreszcie dobierzemy lektorów i nagramy audycje w jednym z kilku najnowocześniejszych studiów radiowych w Polsce!

Razem możemy zrobić system zwiedzania z audiaguide w Państwa placówce, który będzie chwalony i opisywany w mediach!