Tourguide Okayo WT-300 – systemy audio do prowadzenia wycieczek

System audio dla przewodników wycieczekProfesjonalny zestaw tourguide to idealne rozwiązanie audio dla wycieczek. Systemy zwiedzania grupowego tzw. tourguide to urządzenia przeznaczone do bezprzewodowego przekazywania informacji głosowych podczas np. prowadzenia grup wycieczkowych.

Systemy tourguide zapewniają wyraźny przekaz informacji w głośnym otoczeniu oraz zapewniają wysoki komfort pracy dla przewodnika. Systemy tego typu używane są do oprowadzania wycieczek w miejscach, które wymagają ograniczenia hałasu (np. kościoły, muzea czy miejsca pamięci).

Okayo WT-300 to turystyczny model tourguide – system audio dla przewodników turystycznych i pilotów świetnie sprawdzający się podczas prowadzenia wycieczek. Zestaw jest bardzo lekki – zaledwie 110 gram z bateriami. Plastikowa obudowa dostępna jest w kolorze czerwonym (odbiorniki) i niebieskim (nadajnik). Tourguide Okayo WT-300 posiada funkcję automatycznej blokady ustawień, dzięki czemu nie musimy obawiać się przypadkowego przestawienia kanału. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie tourguide Okayo WT-300 ma możliwość łatwego umieszczenia naklejki z logiem i danymi właściciela.

System audio Okayo WT-300 posiada aż 40 kanałów. Nawet w miejscach gdzie wiele wycieczek prowadzonych jest przez przewodników przy pomocy systemów tourguide, nie musimy obawiać się zakłóceń. Zasięg wynosi nawet do 130 metrów, a czas pracy na w pełni naładowanych akumulatorach (2050mA) – wystarcza na ponad 25 godzin. Biorąc pod uwagę, że odbiornik samoczynnie wyłącza się aby oszczędzać energię, gdy przez więcej niż 20 minut nie otrzymuje sygnału od nadajnika, jedno ładowanie akumulatorów lub 1 zmiana baterii w Okayo WT-300 starcza na ponad tydzień zwiedzania!

Wysoka jakość systemu audio w atrakcyjnej cenie

Przy zakupie minimum 25 odbiorników i 1 nadajnika (lub wielokrotności) Okayo WT-300 jest najtańszym profesjonalnym zestawem tourguide na rynku.

Do odbiorników i nadajnika (lub kilku nadajników) oferujemy ładowarki HDC-300 (na 24 sztuki
odbiorników/nadajników) lub HDC-736 (na 36 sztuk odbiorników/nadajników).

Dodatkowe wyposażenie

Pozostałe elementy wyposażenia, które mogą być przydatne dla przewodników i pilotów do
prowadzenia wycieczek to:

  • słuchawki (w standardzie słuchawka higieniczna na 1 ucho – EM-101),
  • mikrofony (w standardzie zaklapowy), w tym idealny dla przewodników mikrofon zagłowny HM-50A,
  • akumulatorki,
  • smycze.